
Дитяча постільна білизна
1 250 ₴
- Під замовлення
Відправка з 03 квітня 2026+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дитячої постільної білизни із сатину.
Підковдра 110×90 (на змійці)
Наволочка 60×40 (на блискавці)
Простирадло на гумці на стандартний матрац ( 120×60)
Склад тканини — 100% бавовна сатин — найвищої якості. Тканина витримує величезну кількість прань, не втрачаючи свій початковий вигляд, не линяє, не кошлатиться. Тканина гіпоалергенна, повітропроникна й абсолютно безпечна для ніжної шкіри немовляти.
Можливе пошиття під замовлення в будь-якому кольорі та розмірі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴





