
Бортики в ліжечко "пудрова корона"
4 100 ₴
- В наявності
+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комплекті: бортики на 3 сторони (8 подушок розміром 30×30 кожна, бантики можна зняти, зав'язки бавовняні (не псуються, малюк їх не зможе відірвати), не атласні! по 4 шт. на кожній подушці, наволочки знімні на блискавці, наповнювач гіпоалергенний холофайбер вищого сорту, набивка щільна, добре тримає форму).
Простирадло на гумці на стандартний матрац 120*60×15
Балдахін 6 м ширина × 160 см висота + бант ( фатин середньої жорсткості)
Конверт-плед з утеплювачем + бант для фіксації конверта, розмір пледа в розгорнутому вигляді 90×90
Бортик-коса на 4 бік 120 см довжина (матеріал — велюр бавовняний)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 90 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Щільність | 152 ніт/см2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴










