
Комплект постільної білизни "Оленята"
850 ₴
- В наявності
+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни:
Підковдра 110×90
Простирадло на гумці
Наволочка 60×40
Підковдра та наволочка закриваються на потаємну блискавку
Тканина 100% бавовна найвищої якості. Витримує безліч прань, не втрачаючи м'якості, не линяє, не випирається, не кошлатиться. Можливе пошиття під замовлення в будь-якому розмірі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Бірюзовий |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




