
Бортики в ліжечко коса + балдахін у ліжечко " Пінк"
4 150 ₴
- Під замовлення
Відправка з 08 квітня 2026+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комплекті: борти-коса в 4 пасма на весь периметр ліжечка (2 шт. по 180 см), наповнювач — гіпоалергенний холофайбер вищого ґатунку), простирадло на гумці на стандартний матрац 120×60.
Балдахін 160 см × 6 м + пумпони (2 шт.). ( матеріал фатин середньої жорсткості)
Декоративні подушечки ( хмара + зірочка).
Плед велюровий з утеплювачем (Утеплювач — силікон, розмір 90×90). Вишивка імені під замовлення. Колір можна будь-який.
Усі матеріали гіпоалергенні, безпечні для малюка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴










