
Дитяча постільна білизна " Персикові серця"
950 ₴
- В наявності
+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни ліжечко.
Підковдра двостороння на блискавці 110 × 90 ( прикрашена декоративними строчками та рюшами, )
Наволочка двостороння 60×40 (на блискавці, прикрашена рюшами)
Простирадло на гумочці на стандартний матрац
Тканина 100% бавовна найвищої якості ( ранфорс) — витримує величезну кількість прань, не втрачаючи свій початковий вигляд, тканина ніжна, приємна до тіла, не линяє й не кошлатиться.
Можливе пошиття під замовлення на інші заміри й в іншому кольорі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Персиковий |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






