
Кокон-гніздечко для новонароджених, рожевий з вишивкою з сірим
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: KO- 004
+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кокон двусторонний , ткань 100% бавовна найвищої якості, наповнювач гіпоалергенний, ортопедичний холофайбер вищого ґатунку. Розміри спального місця 30×70, висота бортиків 15/20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | Немає |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Рожевий |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 100 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 2000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









