
Набір у коляску плед, подушечка, простинка"Квітіння бузок"
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: KL- 101
+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комплекті: плед утеплений 80×80 ( двосторонній: з одного боку ніжний плюш з іншого 100% бавовна)
Ортопедична подушка
Простирадло в коляску 80×35
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для коляски |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Поплін |
| Колір | Фіолетовий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Довжина підковдри | 80 см |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Ширина простирадла | 38 см |
| Довжина простирадла | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴










