
Ортопедична подушка "Пупирочка" для новонароджених двостороння
150 ₴
- В наявності
+380 (95) 304-63-17
Viber- +380 (97) 037-36-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча ортопедична подушечка — фіксує голівку малюка в правильному положенні. Рекомендуються для правильного формування черепа та шийного вигину, також у разі частих і рясних зригувань. Абсолютно безпечне використання ортопедичної подушки з 28-го дня життя дитини, раніше за призначенням лікаря.
Матеріал подушки плюш + бавовна, всередині гіпоалергенний холофайбер вищого ґатунку. всі матеріали повітропроникні, пропускають повітря, що важливо для ніжної шкіри немовляти.
Характеристики
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Довжина подушки | 25 см |
| Ширина подушки | 25 см |
| Висота подушки | 3 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Овальна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


