Чоловічок для новонароджених. Підкладка 100% бавовна. Зовнішній бік ніжний плюш. Розміри: довжина з капюшоном 65 см, довжина без капюшона 48 см, ширина (по грудях) 27 см, обвід грудей 54 см, довжина рукава 21 см, довжина ніжки 2 0 см, п'ята 8 см. Розмір 56
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Довжина крокового шва | 25 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 56 |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | М'ята |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





